Poprawa Matury

01/07/2010

Matura na Mazurach

Filed under: Uncategorized — admin @ 11:54

Matura na Mazurach

Poprawa matury to dla każdego z was ciężka sytuacja i wszyscy o tym wiedzą. Nie zapominajmy o tym jednak, że “najważniejszy egzamin w życiu” wcale nie jest najtrudniejszy. Jeżeli trafiłeś na tą konkretną stronę to znaczy, że powinęła Ci się noga z matematyki, która w tym roku po raz pierwszy stała się przedmiotem obowiązkowym na maturze po 25 latach.

Proponujemy Ci nowatorskie rozwiązanie, jako pierwsi na rynku realizujemy autorski projekt “Matura na Mazurach” który obejmuje przyjemne i pożyteczne (czyli wakacje i naukę do matury), bo dlaczego mielibyście rezygnować z jednego kosztem drugiego? Według nas poprawa matury jest już dla was wystarczającym stresem i nie warto wam przysparzać go jeszcze więcej, wbrew przeciwnie – należy stworzyć wam warunki, w których czujecie się bardzo komfortowo a wasz umysł jest zrelaksowany i bardzo łatwo przyswaja przedstawianą wiedzę. Idziemy więc z duchem czasu i jak widać bardziej niż wszystko interesuje nas to abyście mogli w spokoju ducha pewnie zdać maturę.

Matura na Mazurach – jak długo ?

Cały wyjazd trwa od 26-go lipca do 11-go sierpnia, dzień przyjazdu oraz dzień wyjazdu jest liczony jako organizacyjny. To w praktyce oznacza, że program (100 godzin lekcyjnych) jest realizowany od 27go lipca do 10-go sierpnia w wymiarze 8 godzin dziennie. Wybraliśmy najwygodniejszy dla was wariant czyli 4 godziny lekcyjne przed obiadem oraz 4 godziny lekcyjne po południu. To sprawia, że możecie spokojnie korzystać z uroków wakacji na Mazurach po zakończonej nauce. Wieczorem, dla zainteresowanych – przewidziane są dodatkowe konsultacje aby mieć pewność, że wszystko zostało zrozumiane.
Zajęcia na Mazurach są prowadzone od Poniedziałku do Soboty włącznie. Sobotę wieczór zostawiamy wam na relaks a Niedzielę na regenerację baterii przed następną dawką wiedzy.

Matura na Mazurach – co zapewniamy?

Z naszej strony każdy ma zapewnione profesjonalne podejście, bogate doświadczenie w tematyce poprawy nowej matury, pasję nauczania matematyki oraz pomagania ludziom. Ponadto w cenie wyjazdu wliczony jest :

 • zakwaterowanie w pokoju 2-os. w ośrodku turystycznym
 • śniadania oraz obiady podczas pobytu
 • ubezpieczenie
 • materiały do nauki

Istnieje również możliwość zorganizowania transportu z Warszawy na Mazury za dodatkową opłatą.

Matura na Mazurach – czego oczekujemy?

Egzamin dojrzałości jest dla osób, które wkraczają na nową drogę życia – dorosłą. Dlatego w naszej firmie traktuje się maturzystów jak osoby dorosłe i odpowiedzialne. I takiej postawy oczekujemy w zamian, niezależnie od tego czy interesują was kursy w Warszawie czy na Mazurach. Matura na Mazurach nasz koncept autorski, to wyjazd przede wszystkim mający służyć temu abyście zdali poprawę matury w Sierpniu. Oczekujemy od was odpowiedzialnej, dorosłej postawy oraz szacunku dla waszych profesorów jak również dla innych uczestników tego kursu. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje w tabelce oraz formularz zgłoszeniowy dzięki któremu możecie zarezerwować miejsce w kursie w Warszawie bądź na Mazurach.
Życzymy sukcesów i udanej poprawy!
Ekipa www.poprawamatury.pl

Matura na Mazurach - Tabela zbiorcza

Matura na Mazurach
Lokalizacja Mazury (Giżycko – Augustów)
Ilość osób w grupieOd 5 do 9
Cena / 45 min20 PLN
Ilość godzin*100
Dodatkowo Zakwaterowanie, śniadanie + obiad, materiały, testy co 2 dni, monitorowanie postępów
Transportza dodatkową opłatą
Łączna cena kursu3400 PLN
Terminy 26/07/2011-11/08/2011
Płatność 30% zadatek + 50% w połowie kursu + 20% na zakończenie
W tabeli przedstawione zostały wszystkie informacje odnośnie kursu wyjazdowego - "Matura na Mazurach" - przygotowanie do poprawy matury z Matematyki.
Przygotowania do poprawy matury na mazurach odbywają się w wymiarze 8 godzin lekcyjnych dziennie od Poniedziałku do Soboty.

* - Ilość godzin odnosi się do godziny lekcyjnej (45 min)

Formularz zgłoszeniowy
 1. (wymagane)
 2. (wymagany ważny email)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 

cforms contact form by delicious:days

Dyrekcja firmy zastrzega sobie prawo do usunięcia, ze względu na pogwałcenie regulaminu, uczestnika przed ukończeniem kursu. W takiej sytuacji wpłacone za kurs pieniądze nie będą zwrócone uczestnikowi.

 • Blip
 • Google Gmail
 • Facebook
 • Grono
 • Google Bookmarks
 • Yahoo Mail
 • Twitter
 • Google Buzz
 • Share/Bookmark

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress