Poprawa Matury

01/07/2010

Poprawa Matury Warszawa

Filed under: Uncategorized — admin @ 12:41

Poprawa Matury Warszawa

Wiemy tak samo jak i wy, że poprawa matury to nic przyjemnego. Ale nie ma się co załamywać! Najważniejsze jest to, żeby nie być zaskoczonym po raz drugi i nie tracić ducha. Nasze kursy przygotowawcze do poprawy matury mają w sobie dwie najważniejsze cechy :

 • Dostarczają Ci niezbędną wiedzę, która sprawi że egzamin będzie dla Ciebie formalnością
 • Motywuje przez cały czas trwania kursu i pomaga pracować nad opanowaniem

Te dwa podstawowe czynniki sprawiają, że osoby uczestniczące w naszych kursach mają wyniki nieporównywalne z jakąkolwiek inną firmą. Równie istotną cechą o jakiej należy wspomnieć jest to, iż nasza firma jako jedna z niewielu kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia. Naszą sekretną bronią jest to, iż mówimy “językiem każdego z was” co sprawia, że łatwiej przyswajacie to co mamy wam do powiedzenia. Ostatnią cecha jaką warto podkreślić jest to, że nigdy się nie poddajemy!

Poprawa Matury Warszawa – co oferujemy?

Tradycyjny kurs stacjonarny dla osób z Warszawy odbędzie się jak co roku na ul. Rostworowskiego 30 (bezpośrednio przy ul. Powstańców Śląskich) w okolicy lotniska Bemowo w Warszawie. Oferujemy wam merytoryczną pomoc oraz przekazanie programu całości roku w ciągu 100 godzin lekcyjnych kursu.
Zajęcia odbywają się od Poniedziałku do Piątku w wymiarze 4 godzin lekcyjnych dziennie (+15 minut przerwy). Kurs będzie trwał od 19-go lipca do 20-go sierpnia – co pozwoli na zrealizowanie całości programu z matematyki od podstaw. Oprócz tego oferujemy wam materiały do nauki oraz pomoc w zakresie wykonywanych ćwiczeń i zadań.
Liczy się dla nas podejście indywidualne, dlatego nasze grupy są niewielkie (dzięki temu lepiej się pracuje zarówno nauczycielowi, jak i uczniom).

Poprawa Matury Warszawa – czego oczekujemy?

Oferujemy wam 4 godziny lekcyjne dziennie a w zamian oczekujemy od was bezwzględnej punktualności – czyli poszanowania waszego i naszego czasu. Warto zrozumieć, że im mniej uczestniczycie w kursach tym mniejszą macie szansę na zdanie poprawy matury. Dlatego oczekujemy od was postawy jakiej przystało na maturzystę, który znalazł się w sytuacji podbramkowej. Pamiętajcie po co przychodzicie na zajęcia – wiadomo, że są wakacje ale sytuacja wymaga od was poświęcenia jeżeli chcecie dalej inwestować w swoją edukację.
Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy oraz tabelkę która w zbiorczy sposób przedstawia ofertę kursów z matematyki przygotowujących do poprawy matury w Warszawie. Rezerwujcie miejsca, póki jeszcze są (decyduje oczywiście kolejność zgłoszeń).

Matura w Warszawie - Tabela zbiorcza

Matura Warszawa
Lokalizacja Bemowo
Ilość osób w grupieOd 5 do 9
Cena / 45 min20 PLN
Ilość godzin*100
Dodatkowo Materiały, Test + sprawdzenie, monitorowanie postępów
Transportwłasny
Łączna cena kursu2000 PLN
Terminy 19/07/2011 – 20/08/2011
Płatność w ratach tygodniowych
W tabeli przedstawione zostały wszystkie informacje odnośnie kursu stacjonarnego "Matura w Warszawie" - przygotowanie do poprawy matury z Matematyki.
Przygotowania do poprawy matury z matematyki w Warszawie odbywają się w wymiarze 4 godzin lekcyjnych dziennie od Poniedziałku do Piątku.

* - Ilość godzin odnosi się do godziny lekcyjnej (45 min)
Formularz zgłoszeniowy
 1. (wymagane)
 2. (wymagany ważny email)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 

cforms contact form by delicious:days

 • Blip
 • Google Gmail
 • Facebook
 • Grono
 • Google Bookmarks
 • Yahoo Mail
 • Twitter
 • Google Buzz
 • Share/Bookmark

1 Comment

 1. amazon optimization…

  Poprawa matury Warszawa | Kursy do poprawa matury w Warszawie | Poprawa Matury…

  Trackback by amazon optimization — 07/05/2013 @ 21:05

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress